CW010121R0JE12
MFR.Part #
CW010121R0JE12
JLCPCB Part #
C1430752
Description
-65℃~+350℃ 121Ω 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS