CW010125R0KE12
MFR.Part #
CW010125R0KE12
JLCPCB Part #
C1430335
Description
125Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS