CRCW2512560RFKEH
MFR.Part #
CRCW2512560RFKEH
JLCPCB Part #
C2125298
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS