SR73W3ATTER162F
MFR.Part #
SR73W3ATTER162F
JLCPCB Part #
C2601896
Description
-55℃~+150℃ 162mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS