CRCW2512200RFKEH
MFR.Part #
CRCW2512200RFKEH
JLCPCB Part #
C2125517
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS