RER70F2490RC02
MFR.Part #
RER70F2490RC02
JLCPCB Part #
C6643691
Description
20W 249Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance