CRCW25123M16FKEG
MFR.Part #
CRCW25123M16FKEG
JLCPCB Part #
C2126488
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS