CRCW2512300KFKEH
MFR.Part #
CRCW2512300KFKEH
JLCPCB Part #
C2125461
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS