ORNV10022002UF
MFR.Part #
ORNV10022002UF
JLCPCB Part #
C1361889
Description
100mW 10kΩ、20kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays