AS122WJ0683T4E
MFR.Part #
AS122WJ0683T4E
JLCPCB Part #
C2770545
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 68kΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS