CRCW25122K70JNEG
MFR.Part #
CRCW25122K70JNEG
JLCPCB Part #
C3958454
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS