CRCW25122K70JNEH
MFR.Part #
CRCW25122K70JNEH
JLCPCB Part #
C2123226
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS