RM25J3R0CT
MFR.Part #
RM25J3R0CT
JLCPCB Part #
C4054584
Description
-55℃~+155℃ 1W 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS