RNC50H1911BSRE7
MFR.Part #
RNC50H1911BSRE7
JLCPCB Part #
C3565542
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors