CRCW251222K0JNEH
MFR.Part #
CRCW251222K0JNEH
JLCPCB Part #
C2122953
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS