CRGH2512F102K
MFR.Part #
CRGH2512F102K
JLCPCB Part #
C4146090
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS