CRCW251210K0FKTH
MFR.Part #
CRCW251210K0FKTH
JLCPCB Part #
C1694379
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount