CRCW251210K0FKEH
MFR.Part #
CRCW251210K0FKEH
JLCPCB Part #
C2126511
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS