Y09263R33330Q9L
MFR.Part #
Y09263R33330Q9L
JLCPCB Part #
C1490852
Description
-55℃~+150℃ 3.3333Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS