ERC55402R00FEEB500
MFR.Part #
ERC55402R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3542333
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS