CRCW201022K1FKTF
MFR.Part #
CRCW201022K1FKTF
JLCPCB Part #
C3947484
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount