HV732HRTTE8203F
MFR.Part #
HV732HRTTE8203F
JLCPCB Part #
C5655161
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS