RNX03810K0KKLB
MFR.Part #
RNX03810K0KKLB
JLCPCB Part #
C1441865
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS