CRCW12184K30JNEK
MFR.Part #
CRCW12184K30JNEK
JLCPCB Part #
C2144157
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS