CMF601K8000BEBF
MFR.Part #
CMF601K8000BEBF
JLCPCB Part #
C1420683
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors