AA1218JK-07510RL
MFR.Part #
AA1218JK-07510RL
JLCPCB Part #
C3923025
Description
-55℃~+155℃ 1W 510Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS