CRCW121847R0FKEK
MFR.Part #
CRCW121847R0FKEK
JLCPCB Part #
C4103795
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS