RN55D11R3FRE6
MFR.Part #
RN55D11R3FRE6
JLCPCB Part #
C1770189
Description
-65℃~+175℃ 11.3Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors