AA1218FK-072R94L
MFR.Part #
AA1218FK-072R94L
JLCPCB Part #
C1703118
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 2.94Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS