CRCW121836K0FKEK
MFR.Part #
CRCW121836K0FKEK
JLCPCB Part #
C2143861
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS