BFC237524472
MFR.Part #
BFC237524472
JLCPCB Part #
C6132280
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS