CRCW121830K0FKEK
MFR.Part #
CRCW121830K0FKEK
JLCPCB Part #
C4338347
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS