Y1753500K000T9L
MFR.Part #
Y1753500K000T9L
JLCPCB Part #
C1495565
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS