CRCW1218160KJNEK
MFR.Part #
CRCW1218160KJNEK
JLCPCB Part #
C2143031
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS