SR1218FK-0710KL
MFR.Part #
SR1218FK-0710KL
JLCPCB Part #
C7084894
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS