MAL215889472E3
MFR.Part #
MAL215889472E3
JLCPCB Part #
C1613795
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 35mm 4.29A@100Hz 4700uF 5000hrs@105℃ 73mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS