CRCW12106R80JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12106R80JNEAHP
JLCPCB Part #
C4089837
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS