CA415020R00KR28
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA415020R00KR28
JLCPCB Part #
C1822949
Package
Plugin,D3.6xL40.5mm
Description
-65℃~+275℃ 20Ω 6W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D3.6xL40.5mm Through Hole Resistors