RN73R2ETTD27R1F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD27R1F25
JLCPCB Part #
C2602735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS