CRCW12106R20JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12106R20JNEAHP
JLCPCB Part #
C4000625
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS