CRCW12106K20JNTA
MFR.Part #
CRCW12106K20JNTA
JLCPCB Part #
C4293882
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount