Y00078K19200T139L
MFR.Part #
Y00078K19200T139L
JLCPCB Part #
C1475476
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.192kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS