CRCW12106K80JNTA
MFR.Part #
CRCW12106K80JNTA
JLCPCB Part #
C4001920
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount