Y079329K9700T0L
MFR.Part #
Y079329K9700T0L
JLCPCB Part #
C1477701
Description
-55℃~+125℃ 29.97kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors