CRCW1210470KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210470KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4113182
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS