5KP188AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP188AHE3/54
JLCPCB Part #
C1983368
Description
15.2A@10/1000us 188V 231V 2uA 328V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS