MMA02040C7873FB000
MFR.Part #
MMA02040C7873FB000
JLCPCB Part #
C2117081
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 787kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS