IRFIBC40GLCPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFIBC40GLCPBF
JLCPCB Part #
C6577362
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 1.2Ω@10V 15pF 2V 39nC@10V 40W 600V TO-220-3 MOSFETs ROHS