CRCW1210200RJNTA
MFR.Part #
CRCW1210200RJNTA
JLCPCB Part #
C4148984
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount