CMF60511R00FHBF
MFR.Part #
CMF60511R00FHBF
JLCPCB Part #
C1420433
Description
-55℃~+175℃ 1W 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors